Реєстраційні дані компанії

Дані відповідно до § 5 Закону про аудіовізуальні засоби масової інформації:

Особа, відповідальна за зміст цього веб-сайту:

«К енд К сошіал ресорсіс енд девелопмент ГмбХ» (K&K social resources and development GmbH)
Brückenstrasse 5a
10179 Berlin

Власниця: Мануела Мухсал

Дані про реєстрацію: дільничний суд Шарлоттенберг, реєстраційний номер HRB 49653 B
Ідентифікаційний номер платника податку: 37/482/15012

Kontakt:

Tel.: +49 151 122 57 609
Skype: KUK Badasyan
E-Mail: work@kuk-personal.de
Web: www.kuk-rabota.com

Врегулювання спірних питань:

Європейська Комісія пропонує платформу для врегулювання спірних питань: https://ec.europa.eu/consumers/odr.
Наша електронна адреса вказана вище у розділі Контактні та реєстраційні дані компанії. Ми не маємо жодного наміру та не зобов’язані брати участь у процесах врегулювання спірних питань при Арбітражній раді споживачів.

Зображення

© www.freepik.com 
© www.flaticon.com
© www.pixabay.com

Технічне обслуговування:

«ЕВС Діджітале Медієн ГмбХ» (EVS Digitale Medien GmbH)
www.evs-dm.de

Обмеження відповідальності

Зміст цього сайту відбирався надзвичайно ретельно. Власник веб-сайту не несе відповідальність за достовірність, правильність та актуальність доданого тексту. Усі ризики, пов’язані з використанням змісту веб-сайту, покладаються на користувача. Авторські статті відображають думки авторів, які можуть не завжди співпадати з поглядами власника веб-сайту. Звичайний перегляд цього веб-сайту не несе за собою жодних договірних відносин між користувачем та власником.

Зовнішні посилання

Цей веб-сайт має зв’язки з веб-сайтами третіх осіб (“зовнішні посилання”). Відповідальність за користування такими сайтами несуть їх адміністратори. Під час першого переходу за зовнішнім посиланням власник цього веб-сайту перевіряє зміст веб-сайту, на який здійснюється перехід, зокрема, на наявність порушення прав. На даний час не було встановлено жодного випадку порушення прав. Проте власник цього веб-сайту не може жодним чином впливати на актуальний чи майбутній спосіб організації, а також зміст веб-сайтів, на які здійснюється перехід. Розміщення зовнішніх посилань не дає права власнику цього веб-сайту привласнювати собі зміст сторінок, що знаходяться за посиланням. Власник веб-сайту не може постійно контролювати перехід за зовнішніми посилання, зокрема, якщо не встановлені жодні випадки порушення прав. Якщо власник цього веб-сайту дізнається про будь-які порушення прав, пов’язані з переходом за зовнішніми посиланнями, то він негайно видалить такі посилання.

Авторське право і суміжні права

Контент, розміщений на цьому веб-сайті, охороняється відповідно до норм авторського права та суміжних прав Німеччини. Будь-яке використання контенту веб-сайту, не передбачене офіційними нормами авторського права та суміжних прав Німеччини, можливе лише після отримання попередньої письмової згоди від власника веб-сайту чи власника авторських прав. Зокрема, при копіюванні, переробці, перекладі, зберіганні чи передачі інформації для баз даних чи інших електронних засобів та систем. Зміст та права третіх осіб також вказуються. Забороняється та переслідується законом будь-яке копіювання чи передача змісту як всієї Інтернет-сторінки, так і окремих її частин. Дані, отримані шляхом копіювання чи завантаження, можна використовувати лише для особистих, приватних, некомерційних цілей. Використання цього веб-сайту у фреймі іншого веб-сайту можливе лише після отримання письмової згоди.

Особливі умови використання

Оскільки умови використання веб-сайту, вказані в пунктах 1-3, різняться в залежності від мети використання, то про це сказано у відповідних пунктах. Для вказаних пунктів діють особливі умови використання.

Положення про конфіденційність

Тут представлений короткий огляд того, що відбувається з Вашими персональними даними, коли Ви відвідуєте наш веб-сайт. Персональні дані – це усі дані, за якими можна ідентифікувати Вашу особу. Детальна інформація щодо захисту даних знаходиться у Положенні про конфіденційність.