K&K – це компанія з цінностями

K&K – це ліцензована холдингова компанія, яка спеціалізується на рекрутингу фахівців з різних країн світу.

Die Hauptrichtung des Unternehmens ist die Beschäftigung in Deutschland, die Suche und Rekrutierung von Arbeitnehmern und Spezialisten mit offizieller Anstellung  in Deutschland.

Про К&K

K&K social resources & development GmbH

25 років досвіду

Ми допоможемо Вам крок за кроком на шляху до нової роботи і нового життя в Німеччині.

Тим, хто починає роботу на новому місці, потрібен час, щоб влитися в неї. Перехід може бути хвилюючим, але і не без підводних каменів. Іноземні претенденти стикаються з додатковими перешкодами. Ми разом впораємося з ними.

Місія

Наша багаторічна спільна робота з різними іноземними співробітниками – це історія нашого успіху.

Ми постійно вдосконалюємо нашу концепцію послуг: з різними контактними особами, а також керівниками проекту, що говорять Вашою мовою, у вас завжди є поблизу компетентна контактна особа.

Бачення

Особливо на початку є безліч тем, наприклад, пошук житла, відвідування інстанцій, інтеграція та інші завдання.

Наша велика концепція підтримує вас у цьому процесі унікальним способом: наша мета – успішна інтеграція за допомогою спільної роботи з нами.

Років

DIN ISO

Бачення

Ми знайдемо для кожного, хто готовий з нами співпрацювати, відповідне місце роботи.

Quality

Наші сертифікати

Ми – компетентна та по ISO 9001 (здатність до аудиту) сертифікована рекрутингова компанія, яка допоможе Вам з усіма індивідуальними проблемами.

Тут Ви знайдете наш ISO-сертифікат, необмежений дозвіл на працевлаштування шукачів роботи, а також “Хартію Різноманіття” (Charta der Vielfalt).